آگهی ترحیم آماده

آگهی ترحیم آماده

آگهی ترحیم آماده سری دوم از مجموعه آگهی هاست که از طریق سایت آسمان فایل انتشار می یابد تا کمک حال دوستانی باشد که در زمینه تایپ و تکثیر، چاپخانه و یا کافینت فعالیت می کنند و نیاز دارند که هرچه سریعتر، با توجه به سلیقه مشتری یک آگهی ترحیم زیبا و شیک را انتخاب، ویرایش و چاپ کنند و به مشتری تحویل دهند.
شاید این روزها جمله "چاپ آگهی ترحیم و ابراز تسلیت در 5 دقیقه" را درب خیلی از چاپخانه ها و مراکز تایپ و تکثیر دیده باشید. و فکر کرده باشید که چطور آنها در کمتر از 5 دقیقه چنین فایل های زیبایی را طراحی و چاپ می کنند. اینجاست که این مجموعه کارایی خود را نشان می دهد.

42 عدد آگهی ترحیم آماده word

این مجموعه شامل 42 عدد فایل آگهی ترحیم آماده word ، اعلامیه ترحیم ورد ، ابراز تسلیت لایه باز برای مراسم ختم ، سوم ، چهلم ، سالگرد که هم برای زن و هم برای مرد قابل استفاده می باشد. و شما به راحتی می توانید اسامی و تصاویر موجود در این فایلها را پاک کنید و متن دلخواه خود را جایگزین کنید و سپس آنها را چاپ کنید.

پیش نمایشی از این فایل ها را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

آگهی ترحیم آماده word

 

به همراه این مجموعه یکسری فونت هم به شما داده خواهد شد که برای نمایش صحیح این فایل های ورد، حتماً نیاز است که این فونت ها را روی کامپیوتر خود نصب کنید. اگر در هر کدام از مراحل خرید یا دانلود یا حتی ویرایش این فایلها با مشکلی برخورد کردید می توانید روی کمک ما حساب کنید و از طریق فرم تماس با ما، مشکل خود را با پشتیبان سایت آسمان فایل در میان بگذارید.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
majmoe-agahi-tarhim_1790845_6175.zip10.8 MB